Bezpłatni doradcy finansowi i kredytowi

"Wybierając zły kredyt mieszkaniowy możesz tracić 10%, 20% a nawet 30% co miesiąc na każdej racie"
Czy chcesz wiedzieć jak poświęcić 60 minut swojego czasu i mieć kilkaset złotych więcej na comiesięczne wydatki?
mgr ekonomii Michał Goc

Gdy dotrzesz do końca tego artykułu będziesz wiedział jak uchronić się przed wyrzucaniem pieniędzy w błoto spłacając zły kredyt mieszkaniowy. Są dziesiątki banków, a w każdym po paręnaście wariantów kredytów. Chcesz wybrać ten, który będzie Ciebie najmniej kosztował, który będzie Ci najłatwiej spłacać i który nie będzie wisiał nad Twoją głową przez całe życie. Dowiedz się jak to zrobić.

Denerwują Cię strony WWW banków, które nie przedstawiają całej oferty?

Czy denerwuje Ciebie, że strony internetowe banków nie mają kompletnych danych i nie sposób porównać oferty kredytowe bez spotkania z doradcą każdego z nich? Do tego nie wszystkie terminy i określenia używane na stronach są jasne. Każdy z nich stosuje różne metody naliczania prowizji i opłat. Nie masz czasu ani ochoty chodzić po dziesiątkach oddziałów banków i spotykać się z ich doradcami, by poznać szczegóły ofert.

Co zrobisz z dodatkowymi kilkuset złotymi, które zaoszczędzisz na kredycie?

Gdyby udało Ci się wybrać najlepszy dla Ciebie kredyt, płaciłbyś setki złotych mniej co miesiąc, czyli tysiące złotych rocznie. Byłoby Cię stać aby ładnie urządzić Twoje nowe mieszkanie, a gdy już byś to zrobił, by jeździć na wakacje, robić kilkudniowe wypady na długi weekend, oglądać filmy na dużym ekranie LCD a nawet kupić lepszy samochód. Spałbyś spokojnie wiedząc, że podjąłeś właściwą decyzję. Nie dręczyły by Cię myśli, że mieszkanie można kupić taniej.

Zgódź się na pomoc specjalistów i poznaj szczegóły ofert 20 banków

Kiedy zaczniesz szukać kredyt mieszkaniowy zrozumiesz, że spotkanie z doradcą finansowym jest najmądrzejszym posunięciem dla Ciebie. Doradcy finansowi pomogą Ci bezpłatnie wybrać kredyt mieszkaniowy. Poznają Twoje potrzeby i wybiorą dla Ciebie najlepszą ofertę spośród 20 banków i dziesiątek ofert kredytowych. Spotkają się z Tobą w biurze albo u Ciebie w domu, gdzie będzie Ci wygodniej. Nie będzie Ciebie to nic kosztować.

Bezpłatny kontakt i spotkanie z doradcą finansowym

Jeżeli zdecydujesz się oszczędzić to teraz poproś o kontakt od doradcy Open Finance, bo oni pomogą Ci bezpłatnie i bez zobowiązań wybrać najtańszy kredyt. W odróżnieniu od części konkurencji, nie biorą od Ciebie kaucji. Są liderami na rynku nie bez powodu. Spotkasz się w biurze lub u Ciebie w domu i w 60 minut rozwieją się Twoje wątpliwości co do kredytów.

Na dzień dzisiejszy, 01.07.2022, spotkania są bezpłatne. Poproś o kontakt teraz, bo im szybciej to zrobisz tym szybciej kupisz mieszkanie. A co zrobisz z czasem, który zaoszczędzisz dzięki spotkaniu?